O nas

Klub został stworzony z myślą o najpełniejszym rozwoju dzieci najmłodszych (1-3 lata), a także z myślą o wsparciu rodziców w wychowaniu i opiece nad Maluszkami.

Jest to kameralne, bezpieczne i przyjazne miejsce, przeznaczone dla 1 grupy do 15 dzieci. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród Rodziców, a pracujące w niej osoby tworzą wykwalifikowany, pełen zaangażowania zespół, który dba o to, by dzieci spędzały czas w Klubie Malucha kreatywnie i radośnie.

Codzienne zajęcia dydaktyczne prowadzone codziennie kształtują umysły Małych Odkrywców, a zajęcia dodatkowe rozwijają i pielęgnują talenty ich uczestników.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom wysokiej jakości opieki, stworzenia możliwości harmonijnego rozwoju, odkrywania talentów i zainteresowań, poznawanie świata oraz przygotowanie do dalszych etapów edukacji.

Naszym zadaniem jest wspólne pokonywanie barier i realizowanie założonych celów, odkrywanie świata w sposób przystępny, radosny i zrozumiały.

Klub Malucha oferuje obszerny zakres usług, które pomagają w rozwoju sprawności każdego Malucha.

Naszym mottem są słowa Janusza Korczaka, który napisał:

Jeżeli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że największą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania…

Kadra

Thumb img 1510815225890
Weronika Dąbrowska - opiekun/wychowawca

Jestem osobą z wykształceniem wyższym. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Jako opiekun dziecięcy pracuję już kilka lat. Ukończyłam kursy na Pediatryczną Pierwszą Pomoc Przedmedyczną, Opiekę i Pielęgnację Dziecka do 3 roku życia. Celem mojej pracy jest troska o bezpieczeństwo i indywidualny rozwój moich podopiecznych. Ważne jest dla mnie rozbudzenie myślenia twórczego u dzieci. Przyjmuję postawę zaciekawienia światem i staram się tym zarażać. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. W wolnych chwilach podróżuje, interesuję się historią i archeologią, dużo czytam i szkicuję. :)

Thumb img 20180416 202810
Barbara Reczyńska - opiekun/wychowawca

Radosna, cierpliwa i wyrozumiała. Jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci. To przy nich zdobyłam doświadczenie i nauczyłam się cierpliwości. Posiadam wykształcenie średnie poligraficzne, a uprawnienia do pracy z dziećmi zdobyłam kończąc szkolenia "Opiekuna w Żłobku i Klubie Dziecięcym" oraz "Szkolenie z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej". Cały czas dokształcam się uczestnicząc w wykładach i zajęciach, które rozwijają moje umiejętności wychowawcze. Praca z dziećmi przynosi mi wiele radości i daje ogromną satysfakcję. Posiadam zdolności manualne, które wykorzystuję w pracy z dziećmi. W wolnym czasie trenuję Tai-chi (jest to sztuka walki i gimnastyka zdrowotna, która wycisza i uczy koncentracji).

Thumb fb img 1518461418854
Anna Sielska - opiekun/wychowawca

Jestem absolwentką studiów I stopnia z pedagogiki specjalnej oraz przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Od ponad trzech lat pracuje jako niania z dziećmi w wieku od roku do 3-4 lat. Mam ukończony kurs animatora zabaw dla dzieci, wychowawcy kolonijnego oraz potwierdzenie odbycia kursu pierwszej pomocy. Wiele lat tańczyłam w zespole tanecznym, zdobyte tam umiejętności wykorzystuje w pracy z dziećmi. Uwielbiam się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Jestem miłośniczką zwierząt, przede wszystkim zagłębiając się w tematykę dotycząca psów. W wolnym czasie podróżuje oraz ćwiczę podnosząc ciężary na siłowni, przekraczając granice własnego ciała. Zawsze jestem uśmiechnięta i radosna, nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych. :-)

Thumb ja avatar
Joanna Żądło - właściciel/dyrektor

Nauczycielka przedszkolna i wczesnoszkolna (nauczyciel kontraktowy), Terapeutka Ręki®, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego (zarządzanie i organizacja w oświacie), Logopeda. Posiadam duże doświadczenie w pracy z dziećmi w różnym wieku i na różnym etapie rozwoju (od żłobka po szkołę podstawową). Opisane powyżej wykształcenie i doświadczenie zawodowe są wynikiem moich zainteresowań dzieckiem jako człowiekiem: jego wychowaniem, rozwojem oraz dorastaniem. Praca z dziećmi sprawia mi radość, jest moją pasją. Aby poszerzać swoje horyzonty i móc wzbogacać swój warsztat postanowiłam stworzyć miejsce przyjazne dzieciom: bezpieczne, kameralne, które będzie sprzyjać ich rozwojowi. Miejsce, do którego Maluszki będą z chęcią wracać, a po latach wraz z Rodzicami miło wspominać. By takie miejsce stworzyć cały czas staram się podnosić swoje kwalifikacje i zdobywać nowe doświadczenia nieustannie się szkoląc. Mam nadzieję, że Klub Malucha, który prowadzę stanie się drugim domem naszych Podopiecznych.

Thumb karolina b s avatar
Karolina Braś-Świdnicka - opiekun/wychowawca

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie z tytułem magistra. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku do 3 lat. Praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość i satysfakcję. Moim podopiecznym organizuję czas tak, aby każdy dzień był nową przygodą, a każde nawet najprostsze zajęcie ciekawą zabawą rozwijającą wyobraźnie i pozwalającą na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności. Staram się aby moi podopieczni spędzając miło czas nabierali samodzielności, potrafili z empatią odnosić się do innych dzieci, szanowali drugiego człowieka i otaczającą ich przyrodę. Okres 1 r. ż. do 3 lat jest czasem najintensywniejszego rozwoju dziecka - podróżą od niemowlaka do przedszkolaka, w której uwielbiam uczestniczyć. Obecnie na zwolnieniu lekarskim.