O nas

Klub został stworzony z myślą o najpełniejszym rozwoju dzieci najmłodszych (1-3 lata), a także z myślą o wsparciu rodziców w wychowaniu i opiece nad Maluszkami.

Jest to kameralne, bezpieczne i przyjazne miejsce, przeznaczone dla 2 grup do 15 dzieci. Placówka cieszy się dobrą opinią wśród Rodziców, a pracujące w niej osoby tworzą wykwalifikowany, pełen zaangażowania Zespół, który dba o to, by dzieci spędzały czas w Klubie Malucha kreatywnie i radośnie.

Codzienne zajęcia dydaktyczne kształtują umysły Małych Odkrywców, a zajęcia dodatkowe rozwijają i pielęgnują talenty ich uczestników.

Naszym celem jest zapewnienie dzieciom wysokiej jakości opieki, stworzenie możliwości harmonijnego rozwoju, odkrywanie talentów i zainteresowań, poznawanie świata oraz przygotowanie do dalszych etapów edukacji.

Naszym zadaniem jest wspólne pokonywanie barier i realizowanie założonych celów, odkrywanie świata w sposób przystępny, radosny i zrozumiały.

Klub Malucha oferuje obszerny zakres usług, które pomagają w rozwoju sprawności każdego Malucha.

Naszym mottem są słowa Janusza Korczaka, który napisał:

Jeżeli umiecie diagnozować radość dziecka i jej natężenie, musicie dostrzec, że największą jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu i szczęście samodzielności, opanowania, władania…

Kadra

Thumb 272844115 475660460760922 803399919143972504 n
Aneta Kmera - Właściciel / Dyrekotr

Z wykształcenia magister pedagogiki wczesnoszkolnej i przedszkolnej z terapią. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam jako nauczyciel przedszkolny. Swoja wiedzę i umiejętności staram się ciągle pogłębiać poprzez liczne kursy, szkolenia, warsztaty. Kocham dzieci, uwielbiam ich ciekawość świata, ciągłą gotowość do poznawania nowych rzeczy. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i ogrom satysfakcji, kiedy patrzę jak się zmieniają, dorastają na moich oczach. W swojej pracy zawodowej kieruje się słowami J. Korczaka: „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat".

Prywatnie żona i mama 2 dzieci 4 letniego Dominika i 14 letniego Konrada.

Thumb dsc 2548  1
Weronika Grabowska - Wychowawca

Jestem osobą z wykształceniem wyższym. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym. Jako opiekun dziecięcy pracuję już kilka lat. Ukończyłam kursy na Pediatryczną Pierwszą Pomoc Przedmedyczną, Opiekę i Pielęgnację Dziecka do 3 roku życia. Celem mojej pracy jest troska o bezpieczeństwo i indywidualny rozwój moich podopiecznych. Ważne jest dla mnie rozbudzenie myślenia twórczego u dzieci. Przyjmuję postawę zaciekawienia światem i staram się tym zarażać. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość i satysfakcję. W wolnych chwilach podróżuje, interesuję się historią i archeologią, dużo czytam i szkicuję. :)

Ciocia Weronika pracuje ze Starszymi Misiami.

Thumb dsc 3969net
Monika Bodys - Wychowawca

Ukończyłam studium o profilu opiekunka dziecięca. Podczas ,którego odbyłam praktyki w kilku Żłobkach Samorządowych i w Szpitalu na Oddziale Pediatrycznym. Ukończyłam kurs na opiekuna w żłobku i klubie dziecięcym oraz kurs z zakresu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej. Praca z dziećmi daje mi dużo radości i satysfakcji. W dzieciach cenię szczerość w wyrażaniu uczuć oraz umiejętność cieszenia się małymi rzeczami. W wolnym czasie lubię czytać książki oraz podróżować.

Ciocia Monika pracuje ze Starszymi Misiami.

Thumb img 8791
Iga Ćwiek - Wychowawca

Na co dzień jestem studentką Akademii Muzycznej w Krakowie i dopiero rozpoczynam swoją przygodę w pracy z maluchami. Muzyka od dziecka jest moją pasją. Uważam, że jest ona wspaniałą drogą do pełnego i wielofazowego rozwoju najmłodszych. Postanowiłam jednak rozszerzyć swoje horyzonty i kwalifikacje. Wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ odnajduję w niej dużo satysfakcji i radości. Odkąd tylko pamiętam, miałam łatwość w tworzeniu relacji z najmłodszymi. Jestem osobą odpowiedzialną i zaangażowaną. Odznaczam się również dużą cierpliwością i spokojem. W najbliższym czasie chciałabym rozszerzyć swoje kompetencje wychowawcze poprzez szkolenia oraz zdobywać jak najwięcej doświadczenia w pracy z dziećmi. Oprócz tego, jestem również w trakcie studium pedagogicznego, które ukierunkuje mnie do pracy dydaktycznej. W wolnych chwilach poświęcam czas rodzinie i przyjaciołom oraz poszerzaniu swoich artystycznych możliwości.

Ciocia Iga pracuje z Młodszymi Misiami.